موسیقی را ساده و آنلاین بیاموز

  • تاریخ : ۱۸ام دی ۱۳۹۷

مجموعه: آموزش ساکسیفون (تصویری)
تعداد بازدید: ۱۲

۵ فیلم کاربردی آموزش ساکسیفون که باید ببینید!

در مطلب قبلی ۱۰ نکته مهم و کاربردی برای نواختن ساز ساکسیفون که باید بدانید را به شما نگاشتیم. در این مقاله نیز با آموزش ساز ساکسیفون در قالب ویدئوهای آموزشی در خدمت شما هستیم. تمامی این ویدئوهایی را که برای دانلود رایگان در اختیار شما قرار داده ایم جزو بهترین و کاربردی ترین آموزشهای ساز ساکسیفون هستند که بصورت گلچین شده انتخاب شده اند. امیدواریم که بپسندید. 

مقدمه:

هنرجویان زیادی هستند که با شرکت در کلاسها و آموزشگاه های مختلف سعی در یادگیری این موسیقی دارند اما خیلی از افراد هم هستند که به علت نداشتن وقت کافی برای شرکت در اینگونه کلاسها از این آموزشها بی نصیبند به همین منظور فیلمهایی تهیه کرده ایم که شما را در این زمینه یاری می دهند. شما می توانید بدون صرف وقت برای حضور در کلاسها و یا پرداخت هیچ هزینه ای این موسیقی را بصورت رایگان و حرفه ای بیاموزید.

حتماً ببینید: ۳۰ عکس از ساکسیفون های زیبای ایرانی و خارجی


point icoساز ساکسیفون چیست؟

با مشاهده ساز ساکسیفون متوجه می شوید که ساکسیفون جزء سازهای بادی چوبی تک زبانه می باشد که یک قمیش دارد و یکی از سازهای بادی است. این ساز را آدولف ساکس در سالهای ۱۸۴۰ اختراع کرد و بنام او ساکسوفون نام گرفت. ساکسوفون انواعی مانند ساکسوفون سوپرانو، ساکسوفون آلتو و ساکسوفون تنور دارد، که تفاوت آن‌ها در دامنه صدایی آن‌ها است. اگرچه این ساز در اصل برای ارکستر و دسته موزیک نظامی تهیه شد ولی امروزه بیشتر در موسیقی جاز و مردم‌پسند به کار می‌رود.

نمونه ویدیوی آموزشی و تصاویر دروس

نمونه ای از این ویدیوها را در زیر می بینید (البته ویدیوهایی که دانلود می کنید، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند):

لینک دانلود :

⇓  دانلود فیلم های آموزش ساکسیفون

همچنین بخوانید: ۷ نکته ی بسیار مهم که پیش از خرید ساکسیفون باید بدانید (راهنمای خرید)

و اینک به سراغ تصاویر گرفته شده از این فیلمها می رویم که در ادامه می بینید.

ممنون از اینکه با ثبت دیدگاه ها و پیشنهادات با ارزش خود در بخش نظرات ما را از نظرات خود مطلع می کنید.