موسیقی را ساده و آنلاین بیاموز

  • تاریخ : ۱۲ام آذر ۱۳۹۷

مجموعه: آموزش آنلاین درامز
تعداد بازدید: ۱۷

دانلود ۸ کلیپ زیبای درام نوازی حرفه ای که باید دانلود کنید!

در مطلب گذشته با آموزش طرز صحیح نشستن یک نوازنده درامز آشنا شدید و در این پست نمونه فیلم های زیبایی از درام نوازی حرفه ای را تهیه کرده ایم که برای دانلود و مشاهده رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.

مقدمه:

مجموعه ای از طبلهای کوچک و بزرگ و انواع ساز و سنج ها در کنار یکدیگر، سازهای اصلی درام را می سازند که با کمی خلاقیت می توان بطور کلی نتیجه منحصر بفرد و زیبایی را از آهنگتان بشنوید. امروزه شاهد پیشرفت های زیادی در نوع و مدل تجهیزات درام نوازی و همچنین سبک نواختن آن هستیم اما شواهد موجود نشان می دهد که سازهای درام تقریبا به قدمت نسل بشر می باشند. فیلمهایی که در این مطلب امکان دانلود رایگان آنها وجود دارد ۸ کلیپ زیبای درام نوازی حرفه ای است که ضمن اینکه تماشای این ویدئوها خیلی لذت بخش هستند هر آماتوری می تواند با استفاده و بهره گیری درست از آنها مهارت خود را در نواختن این سبک موسیقی بالا ببرد. پس پیشنهاد می کنیم که تماشای این فیلمها را از دست ندهید.

حتماً ببینید: ۱۳ دقیقه فیلم آموزش درامز برای آماتور ها (همراه با آموزش نگهداری)


نمونه ویدیوی آموزشی و تصاویر دروس

نمونه ای از این ویدیوها را در زیر می بینید (البته ویدیوهایی که دانلود می کنید، از کیفیت بالاتری برخوردار هستند):

تکنیکی ترین و سریعترین نواختن درام:

لینک دانلود :

⇓  دانلود فیلم های زیبای درام نوازی حرفه ای 

 

شاید به مطالعه این پست نیز علاقمند باشید: چند نکته بسیار مفید برای یادگیری سریع تر نواختن ساز درامز

و اینک به سراغ تصاویر گرفته شده از این فیلمها می رویم که در ادامه می بینید.

خلاصه کلام وبسایت موسیقی بیاموز: درام نوازی یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین رشته های موسیقی جهان است که شما هم می توانید ضمن فراگیری آموزش های لازم در این زمینه به یکی از حرفه ای ترین های درامز تبدیل شوید.

نکته جالب توجه هم این است که: کلید یادگیری برای تبدیل شدن به درامر عالی، به اندازه کافی متواضع بودن برای پذیرش این است که چیزی برای یادگیری داریم. ما روی کار درامرهای دیگر طی یک تلاش برای کپی کارشان، کار نمی‌کنیم، به جای آن ما این کار را می‌کنیم چون آن‌ها چیزی برای یادگیری به ما در موزیک‌شان دارند. این کار را می‌کنیم چون می‌خواهیم کارشان را بفهمیم و قدر دستاورد‌هایشان را بدانیم.

ممنون از اینکه با ثبت دیدگاه ها و پیشنهادات با ارزش خود در بخش نظرات ما را از نظرات خود مطلع می کنید.