موسیقی را ساده و آنلاین بیاموز

  • تاریخ : ۱۷ام مهر ۱۳۹۷

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: حافظ ناظری با خداحافظی موقت از مردم ایران، برای برگزاری کنسرت به کانادا سفر کرد. حافظ ناظری، خواننده و آهنگساز موسیقی سنتی کشورمان، پس از دو سال حضور در ایران و برگزاری کنسرت های موفق در شهر های مختلف کشورمان، با انتشار یک پیام خداحافظی، از سفر به کانادا و برگزاری کنسرت های خود در این کشور خبر داد.

متن پیام منتشر شده توسط حافظ ناظری به شرح زیر می باشد:
“دوستان عزیزم سلام امیدوارم همگی خوب باشین..
میخواستم از این فرصت استفاده کنم و ازتون خدافظی کنم برای یک مدتی..سپاسگزارم از این که تو این مدت دو سال در همه شرایط در کنار من بودین و منو حمایت کردین..حقیقتا خیلی برام سخت خواهد بود که از شما و از وطنم جدا باشم اما مرسی از سوشال مدیا که باعث شده زندگی ماها انقدر به هم نزدیک باشه هر جای دنیا که هستیم، ولی با این وجود باز برام خیلی سخت خواهد بود و دلیلش هم همین بود که تو این دو سال با وجود تمام موقعیت هایی که برام بود، در کنار شما موندم و سعی کردم که بجنگم و باعث خوشحالیتون باشم امیدوارم که لایقش بوده باشم.
در هر صورت الان یک فصل جدیدی داره آغاز میشه و امیدوارم این کنسرت های کانادا بتونه موفق باشه و بتونیم یک قدم کوچکی در راه ارتقا و معرفی فرهنگ بزرگ ایران به جهانیان برداریم..
دلم براتون خیلی تنگ خواهد شد..”

برچسب‌هاحافظ ناظری

وبگردی آرشیو